0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Alaves
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Real Madrid
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Union Deportiva Almeria
۰
۱
Villarreal CF
inprogress
۱۷:۴۵
Getafe
۱
۱
Real Sociedad
Finished
۱۵:۳۰
  England FA Cup
Coventry City FC
۰
۰
Manchester United
inprogress
۱۸:۰۰
  England Premier League
Aston Villa
۰
۱
Bournemouth AFC
inprogress
۱۷:۳۰
Everton
۲
۰
Nottingham Forest
Finished
۱۶:۰۰
Crystal Palace FC
۴
۱
West Ham United
inprogress
۱۷:۳۰
  France Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
OSC Lille
۱
۰
Racing Club Strasbourg
inprogress
۱۶:۳۰
Stade Brestois 29
-
-
AS Monaco
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۵
FC Toulouse
-
-
Olympique Marseille
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Stade de Reims
۱
۱
Montpellier HSC
inprogress
۱۶:۳۰
Le Havre AC
۰
۱
FC Metz
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
-
-
Pendikspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۲
۰
Caykur Rizespor
Finished
۱۴:۰۰
Antalyaspor
-
-
Hatayspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
-
-
Kasimpasa SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga
Borussia Dortmund
-
-
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SV Werder Bremen
۲
۰
VfB Stuttgart
inprogress
۱۷:۰۰
SC Freiburg
-
-
1. FSV Mainz 05
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Iran Pro League
Malavan
۱
۰
Sepahan
inprogress
۱۷:۰۰
Zob Ahan
۰
۰
Aluminium Arak
inprogress
۱۶:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Casa Pia Atletico
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Famalicao
۰
۱
Portimonense
inprogress
۱۸:۰۰
Chaves
۰
۰
Estoril Praia
inprogress
۱۸:۰۰
  Italy Serie A
SSD Monza 1912
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Salernitana
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Torino FC
۰
۰
Frosinone
inprogress
۱۶:۳۰
Sassuolo
۰
۳
Lecce
Finished
۱۴:۰۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
Gazovik Orenburg
inprogress
۱۶:۴۵
FC Rostov
-
-
FK Spartak Moscow
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Nizhny Novgorod
۱
۴
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۴:۳۰
PFK Sochi
-
-
FC Ural Yekaterinburg
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Netherlands KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
-
-
NEC Nijmegen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain LaLiga 2
RCD Espanyol
۱
۱
FC Andorra
Finished
۱۵:۳۰
Eibar
۰
۰
Alcorcon
inprogress
۱۷:۴۵
Eldense
۰
۰
Albacete Balompie
inprogress
۱۷:۴۵
CD Mirandes
-
-
Burgos CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Scotland Scottish FA Cup
Glasgow Rangers FC
۱
۰
Hearts Of Midlothian FC
inprogress
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
-
-
Ittihad Kalba
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Al Bataeh
۰
۰
Al-Nasr
inprogress
۱۷:۳۰
Al Sharjah SCC
-
-
Al Jazira
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Al Khaleej Khor Fakkan
۱
۱
Baniyas FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Japan J League
FC Tokyo
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۰۹:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Cerezo Osaka
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Serie A
Gremio Porto Alegrense RS
۱
۰
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Mineiro
۳
۰
Cruzeiro MG
Finished
۰۳:۳۰
Palmeiras
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Paranaense
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Vitoria BA
-
-
EC Bahia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia A-League
Perth Glory
۳
۴
Western United
Finished
۱۰:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pumas UNAM
۲
۱
Club America
Finished
۰۶:۴۰
Club Tigres de la UANL
۵
۲
Necaxa
Finished
۰۴:۳۵
Leon
۲
۰
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۲:۳۰
CD Chivas de Guadalajara
۲
۰
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۵
Santos Laguna Mexico
۰
۲
Pachuca CF
Finished
۰۴:۳۵
  Denmark Superliga
FC Copenhagen
۰
۰
Silkeborg IF
inprogress
۱۷:۳۰
Brondby I.F.
-
-
FC Midtjylland
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Viborg FF
۲
۱
Lyngby BK
Finished
۱۵:۳۰
Hvidovre IF
۲
۱
Vejle Boldklub
Finished
۱۵:۳۰
  Iran Azadegan League
Esteghlal Molasani
-
-
Fajr Sepasi FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۰
۰
Naft Masjed Soleyman
inprogress
۱۷:۱۵
Ario Eslamshahr
۲
۰
Damash Gilan
inprogress
۱۷:۰۰
Shahin Bandar Ameri
۰
۰
Shahrdari Astara
inprogress
۱۸:۰۰
Pars Jonoubi Jam
۰
۱
Saipa
inprogress
۱۸:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Daegu FC
۰
۰
Daejeon Citizen
Finished
۱۱:۰۰
Gangwon FC
۴
۱
Incheon United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Croatia HNL
HNK Rijeka
-
-
NK Gorica
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
GNK Dinamo Zagreb
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  United States MLS
Columbus Crew
۲
۲
Portland Timbers
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles FC
۲
۲
New York Red Bull
Finished
۰۶:۰۰
Atlanta United
۱
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
New York City FC
۲
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۲
۱
FC Dallas
Finished
۰۵:۰۰
Toronto FC
۱
۰
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Sporting Kansas City
۳
۳
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
Seattle Sounders
۰
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۶:۰۰
Houston Dynamo
۰
۱
Austin FC
Finished
۰۴:۰۰
Inter Miami CF
۳
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Chicago Fire
۰
۴
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Slavia Praha
۱
۲
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۶:۳۰
FC Slovacko
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pardubice
۱
۲
FK Mlada Boleslav
inprogress
۱۶:۳۰
FC Slovan Liberec
۰
۰
FC Hradec Kralove
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Super League
Aris Thessaloniki
-
-
AEK Athens
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Lamia 1964
۰
۱
Panathinaikos
inprogress
۱۷:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
-
-
FC PAOK Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Panserraikos
۲
۱
Pas Giannina
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Serie B
Ceara SC CE
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۰:۳۰
  Switzerland Super League
FC Winterthur
۰
۰
BSC Young Boys Bern
inprogress
۱۸:۰۰
FC Luzern
۰
۱
FC Basel
inprogress
۱۸:۰۰
FC Zurich
۰
۰
FC St. Gallen
inprogress
۱۸:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Colon de Santa Fe
۰
۰
Temperley
Finished
۰۱:۳۵
Talleres Remedios Escalada
۱
۰
Tristan Suarez
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico Mitre
۰
۰
Gimnasia Mendoza
inprogress
۱۸:۰۰
Arsenal de Sarandi
۰
۰
San Martin de San Juan
inprogress
۱۹:۳۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۲
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۳۰
Sportivo Ameliano
۲
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۱:۰۰
  Colombia Primera A
CD Junior de Barranquilla
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۲:۴۰
Deportivo Pereira
۱
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Valledupar
۲
۱
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
Independiente Santa Fe
-
-
America de Cali
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J3 League
Fukushima United FC
۱
۲
Omiya Ardija
Finished
۰۷:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۰
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۷:۳۰
  Belgium First Division A - Championship Group
Union St.-Gilloise
-
-
Club Brugge KV
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Cercle Brugge KSV
۰
۱
Royal Antwerp FC
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Gangneung City
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Hwaseong FC
۱
۴
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۰
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Changwon City
۲
۰
Yangpyeong FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Gladesville Ravens (W)
۲
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۴۰
Sydney University FC (W)
۲
۳
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۳
۰
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
UNSW FC (W)
۱
۰
NWS Spirit (W)
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams (W)
۱
۳
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۳
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۱۰
FNSW Institute (W)
۵
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga TDP
SK Sport Street Soccer
۱
۰
Bombarderos de Tecamac FC
Finished
۰۱:۳۰
Mons Calpe SC Yucatan
۰
۱
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
Delfines de Abasolo
۰
۰
Atletico Leones
Finished
۰۱:۳۰
Inter Playa del Carmen II
۰
۲
Felinos 48
Finished
۰۰:۳۰
FC San Jose del Arenal
۱
۱
Guerreros DD
Finished
۰۱:۳۰
  England Super League Women
Arsenal (W)
۳
۰
Leicester (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Manchester United (W)
۲
۲
Tottenham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Manchester City (W)
۳
۰
West Ham United (W)
inprogress
۱۶:۴۵
  Spain Primera Federacion, Group 1
FC Barcelona B
۰
۰
Lugo
inprogress
۱۷:۳۰
Gimnastic de Tarragona
۱
۰
Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
SD Logrones
-
-
Osasuna B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Arenteiro
-
-
Ponferradina
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Real Union Club de Irun
-
-
Unionistas de Salamanca CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Hong Kong Premier League
North District FC
۳
۲
Resources Capital FC
Finished
۱۰:۳۰
HK U23
۰
۶
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
  South America South American Championship Women U20
Venezuela U20 (W)
۱
۰
Chile U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Brazil U20 (W)
۱
۲
Colombia U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۱
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۱:۳۰
LD Alajuelense
۲
۲
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Carlos A. Mannucci
۲
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۰:۰۰
Asociacion Deportiva Tarma
۱
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۰:۰۰
Sporting Cristal Lima
-
-
Cusco FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atletico Grau
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie B
CD Ayense
۷
۱
Caja Oblatos
Finished
۰۳:۳۰
Ciervos FC
۰
۳
CF Pachuca 2
Finished
۰۱:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۳
۱
Huracanes Izcalli
Finished
۰۱:۳۰
  Australia A-League Women
Central Coast Mariners (W)
۰
۱
Sydney FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Newcastle Jets (W)
۰
۳
Melbourne City FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
North Brisbane
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۰:۳۰
Redcliffe Dolphins
۰
۰
Brisbane Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
  Panama Liga Prom
CD Arabe Unido Reserves
۰
۲
Aguilas UP
Finished
۰۰:۰۰
CD Bocas Junior
۱
۱
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
Ciex Sports Academy
۲
۰
UMECIT Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۲
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۴:۳۰
Alianza Panama Reserves
۱
۳
Panama City FC
Finished
۰۴:۳۰
  Japan J2 League
Renofa Yamaguchi
۱
۲
Mito HollyHock
Finished
۰۸:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Yokohama FC
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۱
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
  Ukraine Premier League
Veres Rivne
۱
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۳:۳۰
PFK Oleksandria
۱
۲
LNZ Cherkasy
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
Broadmeadow Magic
۰
۰
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
  Czech Republic MSFL
Unicov
۲
۱
MFK Karvina B
Finished
۱۱:۴۵
FC Slovacko B
۱
۱
FK Hodonín
Finished
۱۱:۴۵
FC Zlin B
۳
۲
Fridlant Nad Ostravci
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۳
۲
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۰:۰۰
Wollongong Wolves FC
۳
۲
Sydney FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۳
۰
Blacktown City FC
Finished
۰۸:۳۰
Sydney United
۳
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۸:۳۰
Sydney Olympic FC
۲
۱
NWS Spirit FC
Finished
۰۸:۳۰
  Panama LPF
Herrera FC
۰
۱
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Universitario
۲
۱
Veraguas FC
Finished
۰۲:۴۵
CD Plaza Amador
۰
۳
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
Godoy Cruz
۱
۲
Velez Sarsfield
Finished
۰۴:۰۰
Estudiantes de la Plata
۳
۰
Barracas Central
Finished
۰۱:۰۰
  Guatemala Segunda Division
Deportivo Palencia FC
۱
۱
Nueva Santa Rosa
Finished
۰۰:۳۰
CSD Amatitlan
۱
۲
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۴:۳۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۱
Indy Eleven
Finished
۰۳:۳۰
Hartford Athletic
۱
۳
San Antonio FC
Finished
۰۰:۳۰
Memphis 901 FC
۱
۲
Monterey Bay
Finished
۰۳:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۱
۴
Charleston Battery
Finished
۰۱:۳۰
Las Vegas Lights
۱
۲
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
Phoenix Rising
۱
۳
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۶:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۳:۰۰
North Carolina
۲
۳
New Mexico United
Finished
۰۲:۳۰
Orange County SC
۰
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۵:۳۰
Miami FC
۰
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Gaucho 2
GE Gloria
۲
۱
Uniao Frederiquense
Finished
۰۱:۳۰
Sport Clube Gaucho
۱
۰
EC Veranópolis Recreativo Cultural
inprogress
۱۷:۳۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
-
-
Passo Fundo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Millonarios (W)
۱
۱
Cucuta Deportivo (W)
Finished
۰۲:۳۰
CD Real Santander (W)
۱
۳
La Equidad (W)
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Cali (W)
۱
۰
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Pereira (W)
۱
۲
Llaneros (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۱
۲
Gimpo Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Gyeongnam FC
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۱:۰۰
FC Anyang
۱
۳
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۰۸:۳۰
Chungnam Asan
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
  Scotland Premier League Women
Celtic FC (W)
-
-
Hearts (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۰
Partick Thistle (W)
۱
۳
Rangers (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hibernian (W)
۰
۱
Glasgow City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Motherwell (W)
-
-
Montrose LFC (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
-
-
Spartans FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Yuen Long FC
۲
۴
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۰
۰
Wong Tai Sin
Finished
۰۹:۰۰
Hoi King
-
-
Sha Tin
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon City
۰
۰
Citizen AA
Cancelled
۱۱:۰۰
Central & Western
-
-
South China FC
Abandoned
۱۱:۰۰
Sai Kung
۰
۰
3 Sing FC
Abandoned
۱۳:۰۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
-
-
Maghreb de Fes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Renaissance Zemamra
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Sportive de Touarga
-
-
Jeunesse Sportive Soualem
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Celje
-
-
NK Domzale
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
NK Maribor
۲
۰
NK Rogaska
inprogress
۱۶:۳۰
FC Koper
-
-
NK Bravo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Germany 2. Bundesliga
Hannover 96
۱
۲
FC St. Pauli
Finished
۱۵:۰۰
Karlsruher SC
۳
۲
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۵:۰۰
FC Hansa Rostock
۰
۲
1.FC Magdeburg
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
ED Val Minor U19
۲
۱
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۰۰
Real Oviedo U19
۰
۱
Coruxo FC U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Mongolia Premier League
FC Selenge Press Falcons
۲
۱
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۴۵
FC Ulaanbaatar
۵
۱
Deren
Finished
۱۴:۴۵
  China Jia League
Dalian Zhixing
۲
۰
Yanbian Longding
Finished
۱۱:۰۰
Foshan Nanshi FC
۰
۴
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou FC
-
-
Wuxi Wugou
Abandoned
۱۵:۰۰
  Uganda Super League Women
Lady Doves FC (W)
۱
۰
Asubo Gafford (W)
Finished
۱۰:۳۰
Kampala Queens (W)
۲
۲
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
Wakiso Hills (W)
۱
۰
She Maroons FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Rines SS WFC (W)
۲
۲
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Queensland
Rochedale Rovers
۱
۵
Brisbane Roar U21
Finished
۰۹:۴۵
Brisbane Olympic FC
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۰:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonju Citizen
۲
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Jeonbuk Motors II
۲
۳
Chungju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۳
۱
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
FC Seagulls Yokohama (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۰۷:۳۰
Speranza Takatsuki FC (W)
۱
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۷:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۱
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۲
۰
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۰
۴
Viamaterras Miyazaki (W)
Finished
۰۹:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۲
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
CD Junior de Managua
۱
۲
Deportivo Masaya
Finished
۰۲:۳۰
San Judas Bambinos
۱
۲
AD America
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Huila
۲
۰
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Cali F.C.
۰
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۰:۰۰
  Austria League 1 Women
First Vienna FC 1894 (W)
۰
۲
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
Finished
۱۲:۳۰
Union Kleinmunchen (W)
۰
۱
FK Austria Vienna (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Bergheim (W)
۰
۳
SKN St. Polten (W)
Finished
۱۳:۳۰
SV Neulengbach (W)
۲
۰
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
Finished
۱۵:۰۰
SK Sturm Graz (W)
۲
۱
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Asia AFC Asian Cup U23 Group A
Jordan U23
-
-
Indonesia U23
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Qatar U23
-
-
Australia U23
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Poland Ekstraklasa
LKS Lodz
۱
۲
KKS Lech Poznan
inprogress
۱۶:۳۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۴:۰۰
KP Legia Warszawa
-
-
Slask Wroclaw
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۲
۲
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga
Tartu JK Welco
۳
۲
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۳:۰۰
FC Elva
۳
۱
Tabasalu Charma
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond II
۰
۱
FC Tallinn
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev II
۱
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
  Andorra Primera Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۲
۴
FC Santa Coloma
Finished
۱۲:۳۰
FC Pas de La Casa
۱
۲
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۵:۰۰
Inter Club d'Escaldes
۲
۰
CF Esperanca D'Andorra
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Kolmonen
EPS Reservi
۵
۴
Espa
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Serie C
Ypiranga RS
۳
۱
CS Alagoano AL
Finished
۰۲:۰۰
SER Caxias
۰
۴
Athletic Club MG
Finished
۰۲:۰۰
  Romania Liga 2 Championship Group
CSC 1599 Selimbar
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
FC Buzau
۱
۰
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۴:۰۰
  Indonesia Liga 1
Madura United F.C.
۲
۰
PSM Makassar
Finished
۱۱:۳۰
Pusamania Borneo FC
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۵:۳۰
Barito Putra
۲
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۵:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Wofoo Social Enterprises
۰
۰
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۰
۰
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Lucky Mile
۲
۱
Yau Tsim Mong
Finished
۱۲:۱۵
Sun Hei SC
۱
۱
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Leaper Metro Gallery FC
-
-
Kwong Wah
Cancelled
۰۹:۰۰
Kwai Tsing
۰
۰
Chelsea SS HK
Interrupted
۰۹:۰۰
  China Super League Women
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۰
Jiangsu Suning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Changchun Dazhong (W)
۳
۱
Yongchuan Chashan (W)
Finished
۱۰:۳۰
Guangdong Meizhou Hakka (W)
۰
۰
Beijing Phoenix (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Addis Ababa Ketema
۰
۱
Halaba City
Finished
۰۹:۳۰
Kolfie Keranio
۱
۱
Yirga Chefe Bunna
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia NPL ACT
Gungahlin United FC
۳
۲
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Yoogali SC
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۶:۴۵
  Brazil Paulista Serie A3
Atletico Votuporanguense SP
۱
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۱
Gremio Prudente
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey 1. Lig
Bodrumspor
۲
۱
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۰۰
Corum Belediyespor
۱
۰
Adanaspor FK
inprogress
۱۶:۳۰
Genclerbirligi SK
۲
۰
Erzurumspor FK
inprogress
۱۶:۳۰
Sakaryaspor
-
-
Keciorengucu Ankara
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۱
۲
Sabah
Finished
۱۶:۰۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Kirsehir Belediye Spor
۳
۳
Kirklarelispor
Finished
۱۵:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Altinordu SK
۲
۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۵:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۵:۳۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
۰
۲
Vanspor FK
Finished
۱۵:۳۰
1928 Bucaspor
۱
۲
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۵:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۱
۳
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Adiyaman FK
۲
۲
1461 Trabzonspor
Finished
۱۵:۳۰
Bursaspor
۰
۳
Afjet Afyonspor
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
۱
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۵:۰۰
Cosmos Koblenz
۳
۱
FK Pirmasens
Finished
۱۵:۳۰
Alemannia Waldalgesheim
۱
۳
FV Diefflen
inprogress
۱۶:۳۰
1.FC Kaiserslautern II
۲
۲
FC Karbach
inprogress
۱۶:۳۰
SpVgg Quierschied
-
-
FV Dudenhofen
inprogress
۱۷:۰۰
  England Championship
Blackburn Rovers
۱
۳
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۵:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۱
۲
BK Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Falkenbergs FF
۰
۰
Norrby IF
inprogress
۱۶:۳۰
Ljungskile SK
۰
۰
Torns IF
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Rosenborg BK II
۵
۳
Lillestrom 2
Finished
۱۴:۳۰
Stromsgodset IF II
۲
۱
Surnadal
Finished
۱۵:۰۰
Melhus IL
۱
۲
Stabaek IF II
inprogress
۱۶:۳۰
  Poland 1. Division
Arka Gdynia
۲
۰
Wisla Plock
Finished
۱۴:۱۰
Miedz Legnica
۲
۰
Motor Lublin
inprogress
۱۶:۳۰
Termalica BB Nieciecza
-
-
GKS Dospel Katowice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
CF Trujillo
۰
۱
CD Diocesano
Finished
۱۴:۰۰
Calamonte
۲
۲
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۳:۰۰
RCP Valverdeno
-
-
CD Azuaga
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Jerez CF
-
-
Arroyo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
FC Nyva Buzova
۲
۰
FC Viktoriya Sumy
Finished
۱۴:۰۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۲:۳۰
  Poland IV Liga
Termalica BB Nieciecza II
۲
۱
LKS Orzel Ryczow
Finished
۱۲:۳۰
GKS Arka Pawlow
۰
۱
KS Moravia Morawica
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland Youth League
Zaglebie Lubin U19
۰
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze U19
۱
۳
Rakow Czestochowa U19
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
ETSV Hamburg
Finished
۱۲:۱۵
SV Halstenbek-Rellingen
۱
۲
Niendorfer TSV
Finished
۱۵:۳۰
SV Rugenbergen
۳
۰
Union Tornesch
Finished
۱۵:۳۰
Buchholz
۵
۲
FC Alsterbruder
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B
۲
۱
Spartak Myjava
Finished
۱۲:۰۰
  Germany Bundesliga U19
1. FC Heidenheim U19
۴
۰
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۲:۰۰
Bayern Munich U19
۰
۱
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
Wuppertaler SV U19
۱
۰
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۲:۳۰
VfL Bochum U19
۱
۰
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۲:۳۰
Dynamo Dresden U19
۳
۱
VfL Osnabrück U19
Finished
۱۲:۳۰
1 FC Union Berlin U19
۳
۰
Hamburger SV U19
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Slovan Liberec B
۳
۱
Jablonec B
Finished
۱۱:۴۵
FK Teplice B
۲
۳
FK Usti nad Labem
Finished
۱۲:۳۰
Hradec Kralove B
۲
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec
۰
۰
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۱:۴۵
Bohemians 1905 B
۳
۳
Taborsko B
Finished
۱۱:۴۵
Viktoria Plzen B
۳
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
Dukla Prague B
۰
۶
Slavia Prague B
Finished
۱۱:۴۵
SK Sokol Brozany
-
-
TJ Sokol Zivanice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Povltavska FA
-
-
Loko Vltavin
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Pribram B
۰
۱
Aritma Praha
Finished
۱۱:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۱:۴۵
FK Jindrichuv Hradec
۰
۰
SK Klatovy
inprogress
۱۷:۳۰
MFK Havirov
۰
۰
Jesenik
Cancelled
۱۱:۴۵
Domazlice B
۳
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۱۲:۰۰
Tatran Vsechovice
-
-
FC Strani
inprogress
۱۷:۳۰
Zdar nad Sazavou
۰
۰
Havlickuv Brod
inprogress
۱۷:۳۰
FK Kozlovice
۰
۰
SK Batov
inprogress
۱۷:۳۰
SSK Bilovec
۰
۱
FK Bohumin
inprogress
۱۷:۳۰
Slavoj TKZ Polna
۱
۰
Breclav
inprogress
۱۷:۳۰
  El Salvador Primera Division
Municipal Limeno
۰
۰
C.D. FAS
Finished
۰۴:۳۰
CD Luis Angel Firpo
۱
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۴:۳۰
  South Africa Championship Women
University of Pretoria (W)
۳
۲
Copper Belts FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
Real Madrid B (W)
۰
۰
Balears FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Levante B (W)
۳
۲
CD Femarguin (W)
Finished
۱۱:۳۰
Cordoba (W)
۳
۰
Elche CF (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Bundesliga Women
FC Koln (W)
۲
۰
SC Freiburg (W)
Finished
۱۵:۳۰
MSV Duisburg (W)
-
-
VfL Wolfsburg (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Estonia Meistriliiga
FC Kuressaare
۵
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۵:۰۰
Flora Tallinn
۱
۱
JK Nomme Kalju
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
۱
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۵:۰۰
TUS Makkabi
۱
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۱۳:۳۰
Hertha Zehlendorf
۷
۱
SC Staaken
Finished
۱۵:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۳
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۱۵:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Astana
۲
۲
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۰۰
Zhetysu Taldykorgan
۰
۰
FC Shakhter Karagandy
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Carl Zeiss Jena
۳
۳
Berliner AK 07
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin II
۰
۵
Chemnitzer FC
Finished
۱۴:۳۰
SV Babelsberg 03
۰
۳
FC Energie Cottbus
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie A Women
Sampdoria (W)
۱
۳
AC Milan (W)
Finished
۱۴:۰۰
Napoli (W)
۱
۱
ASD Pomigliano (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Kenya Super League
Mulembe United
۱
۱
Dimba Patriots FC
Finished
۱۳:۳۰
Rainbow SC
۱
۰
Nairobi United
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
FSV Gutersloh (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Bayern Munich II (W)
۰
۰
SV Meppen (W)
Finished
۱۲:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۰
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۲:۳۰
Weinberg (W)
۱
۴
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hamburger SV (W)
۴
۰
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۵:۳۰
SC Sand (W)
۲
۲
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۵:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۰
۳
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Austria 2. Liga
Grazer AK 1902
۳
۱
SKN St. Polten
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide United U21
۲
۱
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
۰
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
CS Maritimo de La Guaira
۲
۰
Atletico La Cruz
Finished
۰۰:۳۰
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Real Frontera
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Deportivo Miranda FC
-
-
Deportivo Nueva Esparta
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Aragua FC
-
-
Trujillanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۰
۰
CD Siete Villas
Finished
۱۳:۳۰
Velarde CF
۰
۱
CD Colindres
inprogress
۱۸:۰۰
UC Cartes
-
-
SD Torina
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Naval
-
-
CD Laredo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
CE Europa
۲
۱
CF Badalona Futur
Finished
۱۳:۳۰
Hercules Alicante
۵
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
SE Penya Independent
۱
۰
RCD Espanyol B
Finished
۱۳:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
-
-
Lleida
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Terrassa CF
-
-
Saguntino
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sant Andreu Barcelona
-
-
Torrent CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hannover 96 II
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۳:۳۰
Eimsbutteler TV
۱
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli II
۱
۲
Drochtersen / Assel
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Malaga CF
۰
۰
Real Murcia
Finished
۱۳:۳۰
U.D. Melilla
۲
۰
Merida
Finished
۱۳:۳۰
Granada B
۵
۰
San Fernando Club Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
Ceuta
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۰
۱
Atletico Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
Linares Deportivo
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CF Intercity
-
-
Cordoba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
AE Prat
۰
۰
Reus FC Reddis
Finished
۱۳:۳۰
CE L'Hospitalet
۱
۰
FC L'escala
Finished
۱۴:۰۰
Fundacio Esportiva Grama
۲
۰
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۳:۱۵
CP San Cristobal
۱
۰
CF Peralada
Finished
۱۳:۳۰
UE Castelldefels
۱
۲
Vilafranca
Finished
۱۳:۳۰
UE Olot
۰
۰
UE Tona
inprogress
۱۸:۰۰
CF Badalona
-
-
CF Montanesa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Belgium First Amateur Division
UR Namur
۲
۰
KFC Dessel Sport
inprogress
۱۶:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۲
۳
KVV Thes Sport
inprogress
۱۶:۳۰
Cappellen FC
۲
۶
KVK Tienen
inprogress
۱۶:۳۰
  England Super League 2 Women
Reading FC (W)
۱
۰
Durham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sunderland (W)
۰
۱
Charlton (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Birmingham City (W)
۱
۰
Sheffield United FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۲
Crystal Palace (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Southampton (W)
۲
۱
London City Lionesses (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Sweden Superettan
IK Oddevold
۲
۱
Gefle IF
Finished
۱۴:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۱
Landskrona Bois
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Cankaya FK
۱
۱
23 Elazig
Finished
۱۵:۳۰
Sultanbeyli Bld
۰
۱
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۵:۳۰
Adana 1954 FK
۳
۱
Catalcaspor
Finished
۱۵:۳۰
Sebat Genclik Spor
۰
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB III
Puskas Academy II
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۲:۳۰
Debreceni VSC II
۰
۲
FC Ujpest II
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot SE II
۲
۰
SC Sopron
Finished
۱۲:۳۰
Vasas SC II
۲
۰
Martfui LSE
Finished
۱۲:۳۰
Szeged-Csanad Grosics II
۳
۰
Dabas FC
Finished
۱۲:۳۰
Tiszaujvaros
-
-
Hatvan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Budaorsi SC
-
-
Gyori ETO FC II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dorogi FC
-
-
Veszprem FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Karcagi SE
-
-
Salgotarjani
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
SK Brann Bergen
-
-
Odds Ballklubb
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Bodo Glimt
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Viking Stavanger
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ham-Kam
۰
۱
Stromsgodset IF
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
AD Torrejon CF
۰
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۳:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۰
FC Villanueva Del Pardillo
Finished
۱۳:۰۰
RSD Alcala Henares
۱
۲
Real Madrid C
Finished
۱۳:۳۰
Colonia Moscardo
۳
۲
Rayo Vallecano B
Finished
۱۳:۳۰
AD Parla
۱
۲
CD Mostoles
Finished
۱۳:۰۰
Leganes B
۰
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
Cuc Villalba
۲
۰
CDF Tres Cantos
Finished
۱۳:۰۰
Las Rozas CF
۵
۱
CD Canillas
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Allsvenskan
BK Hacken
۰
۰
Hammarby IF
inprogress
۱۸:۰۰
GAIS
۲
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۵:۳۰
AIK
۲
۰
Djurgardens IF
Finished
۱۵:۳۰
Halmstads BK
۰
۱
IF Brommapojkarna
inprogress
۱۸:۰۰
  Slovakia 3. Liga East
Slavia TU Kosice
۱
۲
MFK Stara Lubovna
Finished
۱۲:۳۰
Banik Kalinovo
۰
۰
MSK Spisske Podhradie
inprogress
۱۸:۰۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۰
SK Odeva Lipany
inprogress
۱۸:۰۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۰
O'Higgins
Finished
۰۴:۰۰
Universidad Catolica
۰
۱
Colo Colo
Finished
۰۱:۰۰
Huachipato
-
-
Deportes Iquique
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Palestino Santiago
-
-
Universidad de Chile
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Greece Super League Women
AEK Athens (W)
۱
۱
AO Rea (W)
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis (W)
۱
۱
OFI (W)
Finished
۱۴:۰۰
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۱
Nees Atromitou 2018 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Larissa (W)
۰
۱
Trikala 2011 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
SKA Brasil
۰
۰
AA Francana
Finished
۰۲:۰۰
  Chile Tercera Division
Chimbarongo FC
۲
۱
Iberia
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Campeonato Roraimense
Nautico RR
۱
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۲:۰۰
  United States NWSL
Kansas City Current (W)
۵
۲
Bay FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Racing Louisville FC (W)
۵
۱
Utah Royals (W)
Finished
۰۰:۳۰
Portland Thorns (W)
۴
۱
Houston Dash (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۱
۰
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo La Guaira
۱
۰
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Irapuato FC
۱
۱
Escorpiones FC
Finished
۰۴:۳۰
Aguacateros de Periban
۰
۲
Racing FC Porto Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Pioneros De Cancun
۳
۰
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۰۰:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Genesis Huracan
۰
۰
Olancho FC
Finished
۰۵:۰۰
CD Real Sociedad
۲
۱
Vida
Finished
۰۲:۴۵
CD Marathon
۱
۰
Real Espana
Finished
۰۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Fukuoka Anclas (W)
۲
۲
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Yamato Sylphid (W)
۰
۶
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۰۶:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers U20
۰
۲
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۷:۳۰
Sydney Olympic U20
۵
۳
NWS Spirit FC U20
Finished
۰۶:۳۰
Sydney United 58 U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۶:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۳
۵
UNSW Sydney FC U20
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۰
۱
St. George Willawong FC
Finished
۰۸:۰۰
  Slovakia U19 Liga
AS Trencin U19
۲
۲
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۴
۰
Dunajska Streda U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatran Presov U19
۲
۲
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۲:۳۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۲
Banga Gargzdai
Finished
۱۵:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۸:۵۵
FK Panevezys
۱
۱
FK Transinvest
Finished
۱۳:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
FC Utrecht (W)
۲
۲
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۳:۴۵
ADO Den Haag (W)
۲
۱
Feyenoord (W)
Finished
۱۳:۴۵
Excelsior (W)
۲
۴
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Thailand Thai League 1
Muang Thong United
۲
۱
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۰۰
Prachuap FC
۲
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Pathom United
۱
۲
Bangkok United
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Pitea IF
۱
۱
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۴:۳۰
Taby FK
۱
۲
Umea FC
inprogress
۱۶:۳۰
Karlbergs BK
۱
۰
Hammarby Talang Ff
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۲
۰
Qviding FIF
Finished
۱۴:۳۰
Sävedalens IF
۱
۴
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
IK Tord Jonkoping
۳
۰
Hittarps IK
inprogress
۱۶:۳۰
Vastra Frolunda IF
۰
۰
Ockero IF
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۰
۲
TSV Landsberg
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۱
۱
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۲
۱
AGF Aarhus (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  England National League Premier Division Women
Torquay (W)
۰
۴
Portishead (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Actonians (W)
۲
۱
London Seaward (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Ashford Town (Middx) (W)
۲
۰
Haywards Heath (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Chesham United (W)
۲
۱
Queens Park (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Notts County (W)
۰
۰
Lincoln City (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Leafield Athletic (W)
۰
۰
Sporting Khalsa (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IFK Kumla
۲
۱
Saffle SK
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Premier League
Gor Mahia
۱
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۰
۱
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Muranga Seal
۰
۰
Muhoroni Youth FC
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Anadolu Universitesi
۳
۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Silifke Belediyespor
۱
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Karsiyaka SK
۱
۱
Hacettepe 1945 SK
Finished
۱۵:۳۰
  China Super League
Beijing Guoan FC
۴
۱
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۳۰
Henan FC
۱
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۴:۳۰
Meizhou Hakka
-
-
Shanghai Port FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۵
  Germany Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۱
۰
FSV Fernwald
inprogress
۱۶:۳۰
SV Steinbach 1920
۲
۴
Bayern Alzenau
inprogress
۱۶:۳۰
Hunfelder SV
-
-
Hanauer SC 1960
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
FC Brunninghausen
inprogress
۱۶:۳۰
TUS Bovinghausen 04
۱
۳
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۵:۳۰
Sportfreunde Lotte
۲
۱
SF Siegen 1899
inprogress
۱۶:۳۰
Turkspor Dortmund 2000
۲
۰
Finnentrop / Bamenohl
inprogress
۱۶:۳۰
TuS Ennepetal
۱
۱
SG Wattenscheid 09
inprogress
۱۷:۰۰
TSV Victoria Clarholz
۰
۰
ASC Dortmund
inprogress
۱۶:۳۰
FC Eintracht Rheine
-
-
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۱۶:۳۰
  Hungary NB I
MOL Fehervar FC
۰
۰
Zalaegerszegi TE
inprogress
۱۷:۳۰
Kecskemeti TE
۲
۱
Mezokovesdi SE
Finished
۱۵:۳۵
  Poland II Liga
Lech Poznan II
۰
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۳:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۰
۱
LKS Lodz II
Finished
۱۵:۳۰
Radunia Stezyca
۳
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
Zaglebie Lubin II
۲
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
۵
۱
Real Betis (W)
Finished
۱۳:۳۰
Villarreal (W)
۱
۲
Sevilla FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Valencia (W)
۱
۰
Real Sociedad (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Liga Segunda
UD Oliveirense
۱
۲
CF Os Belenenses
Finished
۱۳:۳۰
Academico Viseu
۰
۱
CD Mafra
inprogress
۱۶:۳۰
Vilaverdense FC
۰
۰
CS Maritimo Funchal
inprogress
۱۸:۰۰
  Hong Kong 3rd Division
Konter
۳
۰
Fukien Athletic Club
Finished
۰۹:۰۰
KCDRSC
۰
۰
Tsuen Wan
Cancelled
۰۹:۰۰
  Brazil Amapaense
Trem AP
۱
۱
Santos FC AP
Finished
۰۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Ursaria
۰
۱
CD Numancia
Finished
۱۳:۳۰
AD Union Adarve
۰
۲
Getafe B
Finished
۱۳:۳۰
UD Montijo
۱
۲
CD Badajoz
Finished
۱۴:۰۰
San Sebastian De Los Reyes
۴
۰
CD Mensajero
Finished
۱۳:۳۰
UD San Fernando
۱
۲
Navalcarnero
Finished
۱۴:۳۰
Cacereno
-
-
CD Atletico Paso
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Gimnastica Segoviana
-
-
AD Llerenense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United States USL League One
Chattanooga Red Wolves
۱
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۳:۰۰
Richmond Kickers
۰
۲
Spokane Velocity FC
Finished
۰۱:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Oakland Stompers
۰
۴
Oakland SC
Finished
۰۳:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Huntsville City FC
۰
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۳:۳۰
San Jose Earthquakes II
۱
۰
Austin FC II
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۳
۲
South Melbourne U23
Finished
۰۶:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۶
۲
Rampla Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Maldonado
۱
۲
Miramar Misiones
Finished
۰۳:۰۰
Centro Atletico Fenix
-
-
Montevideo Wanderers
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Club Atletico River Plate
-
-
CA Progreso Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  China FA Cup
Qingdao Elite United
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Qujing Yibu
۱
۵
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۰۰
Fuzhou Changle Jingangtui
۰
۴
Hunan Xiangtao
Finished
۱۰:۰۰
Shanghai Shenshui
۱
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Viktoria Zizkov
۳
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۱:۴۵
SK Slovan Varnsdorf
-
-
Prostejov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
AC Dukla Praha
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Vysocina Jihlava
-
-
Sparta Prague B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SFC Opava
-
-
FC Graffin Vlasim
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
CA Antoniano
۰
۰
CD Estepona
Finished
۱۲:۳۰
La Union CF
۰
۰
Manchego Ciudad Real CF
Finished
۱۳:۰۰
Real Betis B
۰
۰
Aguilas FC
Finished
۱۳:۰۰
UCAM Murcia
۲
۰
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۳:۳۰
Velez CF
۰
۱
Sevilla Atletico
Finished
۱۳:۳۰
FC Cartagena II
-
-
Cadiz B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Orihuela
-
-
Real Balompedica Linense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig Women
Fatih Vatan Spor (W)
۱
۴
Alg Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep Asya Spor (W)
۱
۲
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۳:۰۰
Galatasaray (W)
۴
۲
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Atasehir Bld Spor (W)
۲
۱
Adana Idman (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۱
۳
Fomget GSK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Beylerbeyi SK (W)
۵
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 4
Look Isan FC
۱
۲
Dome FC
Finished
۱۲:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Chernihiv
۲
۱
Metalist Kharkiv
Finished
۱۳:۱۵
Kremin
۰
۰
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Sporting Gijon B
۱
۲
Llanes
Finished
۱۳:۳۰
CD Lealtad
۱
۱
UC Ceares
Finished
۱۳:۳۰
UD Gijon Industrial
۱
۲
CD Praviano
Finished
۱۳:۳۰
SD Lenense
۰
۳
UD Llanera
Finished
۱۳:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Chippa United Reserves
۰
۱
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۱:۰۰
Mamelodi Sundowns Reserves
۲
۲
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۰۰
Moroka Swallows Reserves
۳
۱
Amazulu Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Richards Bay Reserves
۰
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Stellenbosch FC Reserves
۴
۰
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
ADO '20
۱
۱
Almere City Reserves
Finished
۱۵:۳۰
ADO '20
-
-
Almere City
Cancelled
۱۵:۳۰
ADO '20
-
-
Almere City
Cancelled
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Torino U19
۴
۲
Frosinone U19
Finished
۱۴:۳۰
Monza U19
۱
۱
Lazio U19
Finished
۱۲:۳۰
Empoli U19
۲
۲
Hellas Verona U19
inprogress
۱۶:۳۰
  Latvia Virsliga
FS Metta/Lu
۱
۲
Riga FC
Finished
۱۴:۳۰
FK Auda
۲
۰
Tukums 2000
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Etimesgut Belediyespor
۲
۰
24 Erzincanspor
Finished
۱۵:۳۰
Karaman
۰
۳
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۳۰
68 Yeni Aksaray Belediyspor
۰
۰
Sariyer GK
Finished
۱۵:۳۰
Amedspor SK
۰
۲
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Iskenderun
۳
۰
Denizlispor
Finished
۱۵:۳۰
Utas Usakspor
۰
۴
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۵:۳۰
Arnavutkoy
۲
۰
Fethiyespor
Finished
۱۵:۳۰
Derince Belediyespor
۱
۰
Somaspor
Finished
۱۵:۳۰
Isparta 32 Spor
۱
۱
Inegolspor
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
FSV Frankfurt
۳
۱
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schott Mainz
۳
۰
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۴
۳
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
ASD Castrovillari Calcio
۰
۱
Portici 1906
inprogress
۱۶:۳۰
Vibonese Calcio
۰
۰
ASD Siracusa Calcio 1924
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Sancataldese
۲
۰
Igea Virtus Barcellona
inprogress
۱۶:۳۰
USD Ragusa
۰
۱
Nuova Gioiese
inprogress
۱۶:۳۰
Locri 1909
۱
۱
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
inprogress
۱۶:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Tot Ons Genoegen Berkel
۳
۰
HV & CV Quick
Finished
۱۵:۳۰
Baronie
۰
۱
Blauw Geel 38
Finished
۱۵:۳۰
AWC
۲
۱
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۱
۵
OJC Rosmalen
Finished
۱۵:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۱
FC CSKA 1948
Finished
۱۵:۴۵
Arda Kardzhali
-
-
PFC CSKA Sofia
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
PFC Lokomotiv Sofia
-
-
PFC Botev Plovdiv 1912
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
  Thailand Thai League 3
Sisaket United
۱
۱
Bangkok FC
Finished
۱۳:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۰
۰
Red Arrows
inprogress
۱۶:۳۰
Zesco United
۰
۰
Mutondo Stars
inprogress
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۱
۱
Mufulira Wanderers
inprogress
۱۶:۳۰
Konkola Blades
۲
۰
FC MUZA
inprogress
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۱
۰
Trident FC
inprogress
۱۶:۳۰
Green Eagles
۰
۱
Kabwe Warriors
inprogress
۱۶:۳۰
  Wales Premier League
The New Saints FC
۰
۰
Connah's Quay Nomads
inprogress
۱۶:۴۵
Penybont
۱
۰
Haverfordwest County
inprogress
۱۶:۴۵
Colwyn Bay
۰
۰
Barry Town FC
inprogress
۱۶:۴۵
Aberystwyth Town FC
۲
۰
Pontypridd Town
inprogress
۱۶:۴۵
Cardiff Metropolitan University F.C.
۰
۳
Newtown AFC
inprogress
۱۶:۴۵
Caernarfon Town FC
۲
۲
Bala Town
inprogress
۱۶:۴۵
  Cyprus 1. Division
AEK Larnaca
-
-
Omonia FC Nicosia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
APOEL Nicosia FC
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Pafos FC
۳
۱
Anorthosis Famagusta
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Berlin Liga
Frohnauer SC
۱
۱
SFC Stern
Finished
۱۴:۱۵
1. FC Wilmersdorf
۱
۲
Altglienicke II
inprogress
۱۶:۳۰
  Austria Bundesliga
LASK Linz
۱
۳
TSV Hartberg
Finished
۱۶:۰۰
FC Red Bull Salzburg
-
-
Austria Klagenfurt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Espanyol U19
۱
۰
Sabadell U19
Finished
۱۳:۳۰
San Francisco U19
۰
۲
Cornella U19
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Landesliga
WAF Brigittenau
۴
۳
SV Wienerberger
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Almeria B
۰
۱
Real Jaen CF
Finished
۱۳:۳۰
Club Polideportivo Almeria
۲
۰
CD Torreperogil
Finished
۱۳:۳۰
Juventud Torremolinos CF
۳
۰
CD Huetor Vega
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۹
۰
Atletico Melilla CF
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۵
۰
Palestino (W)
Finished
۰۰:۰۰
Union Espanola (W)
۰
۱
Colo Colo (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal
۱
۱
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۲
۵
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australian National University FC (W)
۱
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  France U19 League Women
Nantes U19 (W)
۱
۳
Montpellier U19 (W)
Finished
۱۲:۰۰
Paris Saint-Germain U19 (W)
۱
۲
Olympique Lyon U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Dijon U19 (W)
۴
۰
Guingamp U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
St Etienne U19 (W)
۴
۳
Olympique Marseille U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Japan WE League Women
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۱
NTV Beleza (W)
Finished
۰۷:۰۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Albirex Niigata (W)
۴
۱
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۷:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۰
۳
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۰۷:۳۰
Elfen Saitama (W)
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۰
۳
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Bastia SC U19
۳
۲
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
  Serbia U19 League
FK Vojvodina U19
۲
۱
FK Zemun U19
Finished
۱۲:۳۰
Vodovac U19
۳
۱
Graficar Beograd U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۳
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Brodarac U19
۲
۰
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Radnicki Nis U19
۲
۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۴:۳۰
Crvena Zvezda U19
۱
۰
Cukaricki U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
CD Gerena
۰
۰
Sevilla FC C
Finished
۱۳:۰۰
Coria CF
۱
۰
Xerez CD
Finished
۱۳:۳۰
Xerez Deportivo FC
-
-
CD Cabecense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ayamonte CF
-
-
Cordoba B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
CD 26 de Febrero U19
۰
۵
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۳:۳۰
Cordoba U19
۱
۰
CF Alhendin Balompie U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
SD Rayo Cantabria
۲
۴
Arandina CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Cayon
۱
۲
Gimnastica de Torrelavega
Finished
۱۳:۳۰
Guijuelo
-
-
RC Villalbes
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Union Popular Langreo
-
-
Real Valladolid B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Pontevedra
-
-
Ourense CF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Real Aviles CF
-
-
CD Covadonga
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Marino de Luanco
-
-
Zamora
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
CD Brea
۰
۲
Utebo
Finished
۱۳:۳۰
Arenas Club de Getxo
۲
۲
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۳:۳۰
CD Tudelano
-
-
Izarra
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Calahorra
-
-
Valle de Egues
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SD Gernika Club
-
-
UD Logrones
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Barakaldo
-
-
Deportivo Alaves B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
ASD Sporting Trestina
۰
۲
AS Figline
inprogress
۱۶:۳۰
Ponsacco
۰
۲
US Gavorrano
inprogress
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۱
۱
Tau Calcio Altopascio
inprogress
۱۶:۳۰
Poggibonsi
۴
۰
SC Cenaia 1969
inprogress
۱۶:۳۰
Pianese
۴
۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Pinerolo
۱
۱
Ligorna 1922
inprogress
۱۶:۳۰
AC Bra
۰
۱
Vado
inprogress
۱۶:۳۰
Chieri 1955
۰
۱
S.S.D. Unione Sanremo
inprogress
۱۶:۳۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Alba Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Chisola Calcio
۱
۱
Citta di Varese
inprogress
۱۶:۳۰
Gozzano
۰
۰
ASD RG Ticino
inprogress
۱۶:۳۰
Lavagnese
۴
۲
Asti Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۲
۰
Borgosesia
inprogress
۱۶:۳۰
Derthona FBC
۰
۱
US Fezzanese
inprogress
۱۶:۳۰
AVC Vogherese 1919
۰
۰
US Albenga
inprogress
۱۶:۳۰
  Uganda Division 2
Booma FC
۳
۳
Blacks Power
inprogress
۱۶:۳۰
Lugazi Municipal FC
۲
۱
Kataka FC
inprogress
۱۶:۳۰
Police FC
۱
۱
Mbale Heroes
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Portogruaro
۱
۱
ACD Campodarsego Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Breno
۳
۲
Montebelluna
inprogress
۱۶:۳۰
Asd Atletico Castegnato
۱
۳
U.C. Montecchio Maggiore
inprogress
۱۶:۳۰
SSD Treviso FBC 1993
۳
۱
APC Chions
inprogress
۱۶:۳۰
Cjarlins Muzane
۲
۰
Bassano Virtus 55 ST
inprogress
۱۶:۳۰
Mestre
۲
۰
Mori Santo Stefano
inprogress
۱۶:۳۰
Este
۱
۱
AC Dolomiti Bellunesi
inprogress
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Biel-Bienne
۱
۰
Servette II
inprogress
۱۶:۳۰
Lugano II
۲
۰
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium Second Amateur Division ACFF
Union Saint Gilloise II
۰
۲
FC Ganshoren
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa Premier League
Polokwane City FC
۲
۲
Cape Town City
inprogress
۱۶:۳۰
Richards Bay FC
۱
۰
Kaizer Chiefs
inprogress
۱۶:۳۰
  France National 3
AS Saint-Étienne II
۱
۲
Vaulx en Velin
inprogress
۱۶:۳۰
Troyes II
۲
۱
ASM Belfort
inprogress
۱۶:۳۰
Saint-Amand FC
۰
۱
Croix IC
inprogress
۱۶:۳۰
Saran
۰
۰
Neuilly Sur Marne
inprogress
۱۶:۳۰
Strasbourg II
۲
۴
Reims Sainte-Anne
inprogress
۱۶:۳۰
Vitry CA
۱
۰
AC Ajaccio II
inprogress
۱۶:۳۰
Entente UGA Ardziv
۲
۳
Olympique Marseille II
inprogress
۱۶:۳۰
Entente Saint-Clement Montferrier
۰
۲
FC Istres
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
ASD Sora Calcio 1907
۲
۰
Alma Juventus Fano 1906
inprogress
۱۶:۳۰
Senigallia
۰
۱
Vastogirardi
inprogress
۱۶:۳۰
Real Monterotondo Scalo
۳
۰
Calcio Chieti
inprogress
۱۶:۳۰
Roma City FC
۰
۰
Fossombrone
inprogress
۱۶:۳۰
Citta DI Campobasso
۱
۱
SSD San Nicolo Notaresco
inprogress
۱۶:۳۰
Tivoli Calcio
۰
۲
Avezzano Calcio 1919
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Atletico Ascoli
۲
۱
Sambenedettese
inprogress
۱۶:۳۰
  Faroe Islands Premier League
07 Vestur Sorvagur
۱
۱
Skala IF
inprogress
۱۷:۳۰
Víkingur Gota
۱
۰
B36 Torshavn
inprogress
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
-
-
NSI Runavík
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Aglianese
۰
۱
SCD Progresso
inprogress
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۲
۱
AC Prato
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Victor San Marino
۱
۰
Imolese Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Ravenna Calcio
۱
۰
Asd Calcio Certaldo
inprogress
۱۶:۳۰
Mezzolara
۳
۱
Sammaurese
inprogress
۱۶:۳۰
Sangiuliano City Nova
۲
۰
Fanfulla Cavenago
inprogress
۱۶:۳۰
Athletic Carpi FC 1909
۰
۱
AC Forli
inprogress
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Dibba Al-Hisn
۰
۱
Fujairah FC
inprogress
۱۷:۲۵
Al Hamriyah
۰
۲
Dibba AL Fujairah
inprogress
۱۷:۳۰
Al Jazira Hamra
۰
۱
Al Dhaid
inprogress
۱۷:۲۵
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Arlanda
۱
۱
Hudiksvalls Forenade
inprogress
۱۷:۳۰
FC Jarfalla
۴
۱
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Club Lujan
۱
۰
CA Lugano
inprogress
۱۷:۳۰
El Porvenir
۰
۱
Puerto Nuevo
inprogress
۱۷:۳۰
General Lamadrid
۰
۰
Club Mercedes
inprogress
۱۷:۳۰
Real Pilar
۱
۱
Centro Espanyol
inprogress
۱۷:۳۰
  Serbia Super Liga
Spartak Subotica
۰
۰
FK Javor Ivanjica
inprogress
۱۷:۳۰
FK Radnicki Nis
-
-
FK Radnik Surdulica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Novi Pazar
-
-
FK Vozdovac
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
KA Akureyri
۰
۰
IF Vestri
inprogress
۱۷:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
AO Giouchtas
۱
۲
Panachaiki
inprogress
۱۶:۳۰
Panathinaikos II
۰
۰
PAE Egaleo
inprogress
۱۶:۳۰
Kallithea
۱
۰
Ilioupoli
inprogress
۱۷:۳۰
Apollon Chania Kissamikos
۰
۰
PAE Ionikos Nikaias
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany 3.Liga
SC Preussen Munster
۱
۰
SC Freiburg II
inprogress
۱۸:۰۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۲
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۵:۰۰
SSV Ulm
-
-
SSV Jahn Regensburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Italy Serie C, Group B
AC Perugia
۰
۰
AC Arezzo
inprogress
۱۸:۰۰
Recanatese
۰
۰
Gubbio
inprogress
۱۸:۰۰
SPAL 1907 Ferrara
۰
۰
Asd Pineto Calcio
inprogress
۱۸:۰۰
ASD Torres
۰
۰
Cesena FC
inprogress
۱۸:۰۰
Pescara
۰
۰
AC Ancona
inprogress
۱۸:۰۰
Sestri Levante
۱
۰
Vis Pesaro 1898
inprogress
۱۸:۰۰
Rimini Calcio
۰
۰
ACD Virtus Entella
inprogress
۱۸:۰۰
Lucchese Libertas
۰
۰
Carrarese
inprogress
۱۸:۰۰
Juventus U23
۰
۰
Unione Sportiva Fermana
inprogress
۱۸:۰۰
US Pontedera 1912
۰
۱
Olbia Calcio
inprogress
۱۸:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Eidsvold TF
۴
۱
Junkeren
inprogress
۱۶:۳۰
Strommen IF
۴
۲
Valerenga IF Oslo II
Finished
۱۵:۳۰
Alta IF
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
inprogress
۱۶:۱۵
Grorud
۱
۰
Tromsdalen UIL
inprogress
۱۸:۰۰
  Zanzibar Mapinduzi Cup
Zimamoto SC
۲
۱
New King
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
Otelul Galati
۱
۰
Universitatea Cluj
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
UDC Txantrea U19
۱
۱
AD San Juan U19
Finished
۱۳:۳۰
Santutxu U19
۲
۲
Gazte Berriak U19
Finished
۱۳:۳۰
Arenas Club de Getxo U19
-
-
Leioa U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  El Salvador Reserves League
Luis Angel Firpo Reserves
۲
۱
AD Isidro Metapan Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico San Cristobal
۰
۴
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
Atlantico Puerto Plata FC
۱
۱
Atletico Vega Real
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Melbourne City 2
۰
۳
Preston Lions
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
UWA-Nedlands FC (W)
۱
۷
Perth SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco AFC (W)
۲
۷
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۷
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۳
۱
Mikkelin Palloilijat MP U20
Finished
۱۱:۳۰
KoPSe U20
۲
۲
PPJ Helsinki U20
Finished
۱۴:۳۰
  Slovenia League Women
ZNK Gazon (W)
۰
۱
NK Drava Ptuj (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Union Molinense CF 2020
۰
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۳:۰۰
CD Plus Ultra
۲
۲
CD Cieza
Finished
۱۳:۳۰
UCAM Murcia CF B
۱
۰
Montecasillas FC
inprogress
۱۷:۳۰
CD Algar
-
-
EG El Palmar CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CF Lorca Deportiva
-
-
CA Pulpileno
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Bullense
-
-
Alcantarilla FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Ireland Munster Senior League
Ringmahon Rangers
۵
۱
Carrigaline United
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Capital Territory U23
Yoogali SC U23
۲
۰
Monaro Panthers U23
Finished
۰۴:۳۰
Gungahlin Utd U23
۰
۰
Canberra Olympic U23
inprogress
۰۸:۰۰
  Spain Primera Federacion Women
FC Barcelona B (W)
۵
۰
Espanyol (W)
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo Alaves (W)
۴
۰
CE Europa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo La Coruna (W)
۳
۱
Cacereno (W)
Finished
۱۳:۳۰
Osasuna (W)
۰
۳
DUX Logrono (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seccio Esportiva AEM (W)
۱
۰
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Crumlin United FC
۱
۱
St Mochtas
Finished
۱۴:۳۰
Bangor Celtic FC
۲
۱
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۳:۳۰
Bluebell United
۲
۱
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۱۵
Lucan United
۲
۱
Tolka Rovers AFC
Finished
۱۳:۳۰
Maynooth University FC
۱
۳
Kilbarrack United
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Hammarby IF DFF (W)
۲
۱
Brommapojkarna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Trelleborgs FF (W)
۰
۰
Pitea IF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Kristianstads DFF (W)
۱
۳
Rosengard (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۰
VfR Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۲
۰
SV 09 Arnstadt
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Ringkoebing IF
۳
۱
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg BK 2
۰
۳
Tarup-Paarup IF
inprogress
۱۶:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۰
۱
Greve Fodbold
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
Eendracht Aalst
۳
۰
KVK Ninove
inprogress
۱۶:۳۰
Cercle Brugge II
۱
۰
KRC Harelbeke
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Tritium
۰
۲
Desenzano Calvina
inprogress
۱۶:۳۰
USD Castellanzese
۰
۳
Piacenza Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۱
Caldiero Terme
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
AC Legnano
inprogress
۱۶:۳۰
Usd Casatese
۱
۰
Club Milano
inprogress
۱۶:۳۰
Varesina Calcio
۲
۱
Ponte San Pietro
inprogress
۱۶:۳۰
Virtus Bergamo
-
-
Crema 1908
inprogress
۱۶:۳۰
USD Caravaggio
۰
۲
GS Arconatese 1926
inprogress
۱۶:۳۰
FC Clivense
۲
۰
Brusaporto
inprogress
۱۶:۳۰
Folgore Caratese
۱
۱
Pro Palazzolo
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie B Women
Cesena (W)
۴
۲
Chievo Verona (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Singida BS FC
۰
۰
Mashujaa FC
inprogress
۱۶:۳۰
Azam FC
-
-
Ihefu FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۰
۰
Geita Gold FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Landesliga
SV Schlebusch
۱
۲
Blau-Weiss Friesdorf
inprogress
۱۶:۴۵
  Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders
۱
۲
Chicken Inn FC
inprogress
۱۶:۳۰
Bulawayo Chiefs FC
۱
۰
Simba Bhora FC
inprogress
۱۶:۳۰
Manica Diamonds F.C.
۱
۰
CAPS United
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Team Altamura
۲
۰
Citta di Gallipoli
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Nardo Calcio
۰
۰
Rotonda Calcio
inprogress
۱۶:۰۰
Fidelis Andria 1928
۲
۰
Manfredonia Calcio 1932
inprogress
۱۶:۳۰
Citta di Fasano
۰
۳
Santa Maria Cilento
inprogress
۱۶:۳۰
Martina Calcio 1947
۱
۰
Barletta 1922
inprogress
۱۶:۳۰
USD Palmese 1914
۳
۱
Gelbison Cilento SSD
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa 1st Division
Pretoria Callies
۲
۱
Hungry Lions FC
inprogress
۱۶:۳۰
Orbit College
۱
۱
MM Platinum NB La Masia
inprogress
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۰
KF Fushe Kosova
inprogress
۱۶:۳۰
FC Malisheva
۰
۱
FC Prishtina
inprogress
۱۶:۳۰
  North Macedonia First League
FK Vardar Skopje
۰
۱
Voska Sport
inprogress
۱۷:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۱
۱
FK Shkendija 79
inprogress
۱۷:۳۰
Makedonija GjP
۰
۱
FC Struga Trim & Lum
inprogress
۱۷:۳۰
  Egypt Second Division A
Haras El Hodood
۰
۰
La Viena FC
inprogress
۱۷:۰۰
Proxy SC
۱
۱
Petrojet
inprogress
۱۷:۰۰
Ghazl Al Mehalla
۰
۰
Ghazl Kafr El Dawar
inprogress
۱۷:۰۰
El Sekka El Hadid SC
۰
۱
Tanta
inprogress
۱۷:۰۰
Wady Degla
۱
۰
Al Qanah
inprogress
۱۷:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
Neman Grodno
-
-
FC Vitebsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Slutsk
۱
۳
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Minsk
۰
۰
Torpedo Belaz Zhodino
inprogress
۱۶:۳۰
  Serbia Prva Liga
OFK Belgrade
۰
۰
Jedinstvo Ub
inprogress
۱۷:۳۰
FK Dubocica
-
-
FK Sloboda Uzice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Macva Sabac
-
-
FK Graficar Beograd
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Metalac GM
-
-
FK Radnicki Beograd
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Kolubara
-
-
RFK Novi Sad 1921
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Belgrano de Zarate
۰
۰
Estrella de Berisso
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Villa Dalmine
۰
۰
Deportivo Liniers
inprogress
۱۷:۳۰
CA Fenix
۰
۲
Flandria
inprogress
۱۷:۳۰
  Luxembourg National Division
F91 Dudelange
۱
۰
FC Schifflange 95
inprogress
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۰
۰
FC Victoria Rosport
inprogress
۱۷:۳۰
UNA Strassen
۳
۱
CS Fola Esch
inprogress
۱۷:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۰
۳
Wiltz
inprogress
۱۷:۳۰
  Ghana Premier League
Asante Kotoko
-
-
Samartex
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Nigeria NPFL
Lobi Stars
-
-
Bendel Insurance
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
-
-
Enyimba
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Gagra
-
-
FC Dila Gori
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Denmark 1st Division
AaB Aalborg
۳
۳
Kolding IF
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Barcelona EC SP U23
۰
۱
Colorado Caieiras SP U23
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
KuPS Akatemia
۰
۲
Klubi 04
inprogress
۱۶:۳۰
OLS
۱
۲
Atlantis FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Minaa
۱
۱
Karbala FC
inprogress
۱۶:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۴
۰
CD Buzanada
Finished
۱۳:۳۰
UD Gran Tarajal
۲
۲
UD Teror Balompie
Finished
۱۴:۳۰
UD Ibarra
۵
۱
CD Herbania
Finished
۱۴:۳۰
Las Palmas B
۲
۰
Arucas CF
Finished
۱۴:۳۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Luqueno (W)
۰
۶
Club Guarani (W)
Finished
۰۱:۴۵
  Chile Primera B
Rangers de Talca
۰
۰
Santiago Morning
Finished
۰۴:۰۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Metropolitan San Juan FA
۳
۰
Bayamon FC
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
Capalaba (W)
۰
۰
Logan Lightning (W)
Cancelled
۱۱:۳۰
Virginia United SC (W)
۰
۰
Moreton City Excelsior (W)
Cancelled
۱۱:۴۵
SWQ Thunder (W)
-
-
Robina City FC (W)
Finished
۰۵:۴۵
  Austria 2. Landesliga
SV Strass
۳
۱
SK Werndorf
Finished
۱۲:۰۰
SV Rothenthurn
۴
۲
Sv Admira Villach
Finished
۱۲:۰۰
  Czech Republic 5. Liga
Sapeli Polna
۳
۰
FC Zdas Zdar Nad Sazavou B
Finished
۱۲:۰۰
SK Borsice
۱
۰
FC Slusovice
inprogress
۱۷:۳۰
TJ Rajhradice
۰
۱
FC Kurim
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
RCD Mallorca B
۲
۱
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
UD Alcudia
-
-
CE Mercadal
inprogress
۱۷:۳۰
CF Soller
-
-
FC Inter Manacor
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Atletico Arteixo
۱
۱
Silva SD
Finished
۱۳:۴۵
Arzua
-
-
UD Paiosaco
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai FC
۲
۰
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۴:۰۰
Rayong FC
۸
۴
Samut Prakan City FC
Finished
۱۴:۳۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۲
۱
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۰۰
Krabi FC
۲
۳
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۰
۴
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 3rd Division
IF Lyseng
۱
۰
Vanlose
Finished
۱۴:۳۰
Ishoj
۲
۰
Holbaek
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۶
۱
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۵:۳۰
VfB Lubeck II
۰
۰
VfR Neumunster
inprogress
۱۸:۰۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۱
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Yverdon Sport FC II
۴
۲
FC La Chaux De Fonds
Finished
۱۵:۳۰
  Malawi Super League
Dedza Dynamos
۱
۱
Silver Strikers
Finished
۱۶:۰۰
Bangwe All Star
۱
۱
Karonga United
Finished
۱۶:۰۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۳
۰
Dacia Buiucani
Finished
۱۵:۳۰
FC Zimbru Chisinau
-
-
FC Milsami Orhei
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۰
۱
St George Willawong FC U23
Finished
۱۰:۱۵
  Rwanda National League
Gorilla FC
۰
۰
Musanze FC
inprogress
۱۶:۳۰
Etincelles FC
۲
۱
Muhazi United
inprogress
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۰
۰
AS Kigali
inprogress
۱۶:۳۰
  Philippines PFL
Stallion FC
۱۳
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Air Force
۱
۴
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Davao Aguilas
۱
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۳۰
Maharlika
۱
۱۰
Kaya FC
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie C, Group C
Benevento
-
-
Latina Calcio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AZ Picerno ASD
-
-
Brindisi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Messina
-
-
Potenza Calcio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Virtus Francavilla
-
-
Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Crotone
-
-
AC Monopoli
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ASD Sorrento 1945
-
-
Catania Calcio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Foggia
-
-
Audace Cerignola
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Turris Neapolis 1944
-
-
Monterosi Tuscia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Taranto Sport
-
-
Avellino
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Ipswich Knights
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۰:۰۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۲
CSD San Antonio Unido
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Rengo
-
-
Concon National
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Fiji Premier League
Nasinu
۱
۳
Labasa
Finished
۰۵:۰۰
Navua FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Gold Coast United (W)
-
-
Souths United NPL (W)
Cancelled
۰۹:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Fernando de la Mora
۱
۰
Encarnacion FC
inprogress
۱۷:۰۰
Independiente FBC
۰
۰
12 de Junio
inprogress
۱۷:۰۰
  Argentina Primera A Women
Racing Club (W)
۱
۰
Social Atletico Television (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Karlshamn
۰
۱
IFK Berga
inprogress
۱۷:۳۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
Lorentzweiler
inprogress
۱۷:۳۰
US Rumelange
-
-
FC Mamer 32
inprogress
۱۷:۳۰
FC Koeppchen Wormeldange
-
-
CS Grevenmacher
inprogress
۱۷:۳۰
FC Alisontia Steinsel
-
-
Residence Walferdange
inprogress
۱۷:۳۰
FC Berdenia Berbourg
-
-
Jeunesse Canach
inprogress
۱۷:۳۰
Avenir Beggen
-
-
Etzella Ettelbruck
inprogress
۱۷:۳۰
FC Rodange 91
-
-
US Hostert
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
San Martin Formosa
۲
۰
CA Sarmiento de Resistencia
inprogress
۱۷:۳۰
Kimberley Mar del Plata
۱
۰
Club Villa Mitre
inprogress
۱۷:۳۰
Sol de Mayo
۱
۱
Club Atlético Germinal
inprogress
۱۷:۴۵
Douglas Haig
۰
۰
Independiente Chivilcoy
inprogress
۱۸:۰۰
Huracan Las Heras
۰
۰
Deportivo Camioneros
inprogress
۱۸:۰۰
Defensores de Belgrano VR
-
-
CA el Linqueno
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Ajman Club U21
۳
۳
Al Wahda Abu Dhabi U21
inprogress
۱۷:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۲
۲
Vital'O FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
FK Transinvest (W)
۰
۲
MFA Zalgiris (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  England National League - Division One South-East Women
Worthing (W)
۰
۱
AFC Wimbledon (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad B
۰
۰
FC Yantra Gabrovo
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Braga B (W)
۰
۰
Sporting B (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Tunisia Tunisia Cup
ES Metlaoui
۰
۰
US Monastir
inprogress
۱۷:۰۰
AS Slimane
۰
۰
AS Gabes
inprogress
۱۷:۰۰
SC Moknine
۱
۰
Sporting Club de Ben Arous
inprogress
۱۷:۰۰
JS Omrane
۰
۰
US Tataouine
inprogress
۱۷:۰۰
  Botswana Premier League
Holy Ghost SC
۱
۰
Masitaoka FC
inprogress
۱۷:۰۰
Botswana Defence Force
۰
۰
Security Systems FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Harstad IL
۲
۰
Bodo/Glimt 2
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
SC Internacional (W)
۰
۱
Flamengo RJ (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Atletico Mineiro (W)
-
-
Cruzeiro (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Aalesund FK II
۱
۰
Gjelleraasen
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Asane 2
۱
۴
Os Turnforening
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Minas Brasilia DF (W)
۰
۰
Athletico Paranaense (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  England National League - Division One North Women
Stockport County (W)
۲
۲
Leeds United LFC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Hull City (W)
۱
۱
York City (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  France Division 2 Women
Rodez AF (W)
۴
۰
ASPTT Albi (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet South
Hapoel Segev Shalom
۷
۳
Bnei Eilat
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۰
FC Kozani
inprogress
۱۶:۳۰
PAOK B
۱
۰
Kampaniakos
inprogress
۱۶:۳۰
  Montenegro First League
FK Rudar Plevlja
۱
۰
OFK Petrovac
inprogress
۱۶:۳۰
FK Arsenal Tivat
۰
۰
FK Mornar Bar
inprogress
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Bunna
۱
۱
Defence Force FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Belgium First Division A - Relegation Group
KV Kortrijk
۱
۳
RWD Molenbeek
inprogress
۱۷:۳۰
Royal Charleroi SC
-
-
Eupen
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Croatia First League Women
NK Medimurje Cakovec (W)
۰
۱
ZNK Split (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Tordesillas
-
-
Salamanca CF UDS
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Ventspils
۰
۰
Valmiera FC II
inprogress
۱۸:۰۰
  Finland Veikkausliiga
EIF Ekenas
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Burnley (W)
۲
۰
Liverpool Feds LFC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Stoke City (W)
۲
۱
West Bromwich Albion (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Wolverhampton (W)
۲
۳
Nottingham Forest (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Mauritania Division 1
ASAC Concorde
-
-
AS Douanes
بازی شروع نشده است
۲۳:۲۰
  Brazil Baiano U20
Leonico U20
-
-
Camacariense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Chapecoense AF U20
-
-
Brusque U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Criciuma U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Morocco Botola 2
Raja Beni Mellal
-
-
Olympique Dcheira
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
-
-
Club Omnisports De Meknes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Guatemala Primera Division
Mictlán
-
-
Aurora FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Hadera
-
-
FC Ashdod
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hapoel Petah Tikva
-
-
Beitar Jerusalem
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Africa CAF Confederations Cup
El Zamalek
-
-
Dreams FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
USM Alger
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
-
-
Saku Sporting (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Romania Liga I Championship Group
Sepsi Sfantu Gheorghe
-
-
Universitatea Craiova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
-
-
Villarreal CF C
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovakia Super Liga
FC Spartak Trnava
-
-
SK Slovan Bratislava
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Slovenia 3.SNL
NK Smartno
۰
۰
NK Race
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Atletico Monzon
-
-
CD Caspe
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Utrillas
-
-
CF Calamocha
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AD Almudevar
-
-
Belchite 97
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Tabor Sezana
-
-
NK Emmi Bistrica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Poland 1 Liga Women
Skra Czstochowa (W)
-
-
BPAP Marcus Gdynia (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sleza Wroclaw (W)
-
-
Lech Poznan (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Vitoria Setubal
-
-
Santarem
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Os Limianos
-
-
SC Sao Joao Ver
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Lusitania
-
-
Moncarapachense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Pevidem SC
-
-
Amarante FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Portugal Cup Women
Racing Power (W)
-
-
Braga (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sporting (W)
-
-
SL Benfica (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 15
SD Lagunak
-
-
Burlades
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Hungary NB II
BFC Siofok
-
-
BVSC Zuglo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Szombathelyi Haladas
-
-
MTE 1904 Mosonmagyarovar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kozarmisleny SE
-
-
FC Ajka
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Budapest Honved FC
-
-
Pecsi MFC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Soroksar SC
-
-
Budafoki MTE-Ujbuda
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Croatia 3. NL
NK Sloga Mravince
۰
۱
Zagora Unesic
inprogress
۱۸:۰۰
NK Granicar Zupanja
-
-
Sloga Nova Gradiska
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Bistra
-
-
NK Sava Strmec
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
Omarska
۱
۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
inprogress
۱۸:۰۰
Buducnost Banovici
-
-
FK Zvijezda Gradacac
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Serbia Superliga Women
Vojvodina (W)
۰
۰
ZFK Masinac Nis (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Slovakia 3. Liga West
FK Podkonice
۱
۰
FK Dubnica
inprogress
۱۸:۰۰
FK Slovan Duslo Sala
۰
۰
FC Malacky
inprogress
۱۸:۰۰
  Austria Regionalliga Middle
Wolfsberger Athletik Club II
۳
۱
Voitsberg
inprogress
۱۶:۳۰
ASK Klagenfurt
۱
۱
SK Vorwarts Steyr
inprogress
۱۷:۰۰
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۱
۲
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
۰
۲
Farul Constanta (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Jerv
۲
۰
IL Hodd Ulsteinvik
inprogress
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Pärnu JK
۲
۴
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۳:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۰
۱
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۴:۳۰
Enskede IK
۰
۲
Mjolby AI FF
Finished
۱۴:۳۰
IF Sylvia
۴
۰
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۶:۰۰
IFK Eskilstuna
-
-
Syrianska FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۲
۰
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
SD Eibar U19
۰
۴
Real Sociedad U19
Finished
۱۴:۰۰
Deportivo Alaves U19
۴
۱
Durango U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Socuellamos
۳
۰
Marchamalo
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja
۱
۲
Casalarreina CF
Finished
۱۳:۳۰
Anguiano
۰
۰
UD Logrones B
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۲
۱
Elche U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
Salamanca (W)
۰
۳
Burgos (W)
Finished
۱۳:۳۰
CF Extremadura (W)
۲
۷
CFF Olympia Las Rozas (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Mos (W)
۶
۲
Lugo (W)
Finished
۱۳:۴۵
Berriozar CF (W)
۰
۲
Anorga KKE (W)
Finished
۱۳:۴۵
AD Villaviciosa de Odon (W)
۲
۰
Fundacion Albacete B (W)
inprogress
۱۷:۳۰
ADFB La Rambla (W)
۰
۰
Futbolellas CFF (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Iceland U19 League
Grindavik/GG U19
۲
۰
KA/Da/Ma/Vo/KF/Ha U19
Finished
۱۳:۳۰
  Macao Elite League
Chao Pak Kei (CPK)
۸
۱
Hang Sai
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Orsha
۳
۵
Niva Dolbizno
Finished
۱۳:۳۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۰
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۵:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۱
۱
FC Molodechno
inprogress
۱۶:۳۰
FC Lida
-
-
Maxline Vitebsk
inprogress
۱۷:۳۰
  Ukraine Druha Liga
Zvyagel Novograd Volynskiy
۲
۰
FC Karpaty Lviv B
Finished
۱۳:۰۰
  Malta Premier League
Sirens FC
۲
۰
Gudja United
Finished
۱۲:۳۰
Mosta FC
۳
۱
Hibernians Paola FC
Finished
۱۵:۳۰
Valletta FC
۰
۰
FC Balzan
inprogress
۱۷:۴۵
  Norway 1. Division Women
KIL/Hemne (W)
۴
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Romania U19 League
FC U Craiova 1948 U19
۱۲
۲
CSM Slatina U19
Finished
۱۲:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FK Spartak Moscow II
۲
۲
Dinamo Moscow II
Finished
۱۲:۳۰
Zenit St Petersburg II
۲
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow
۲
۰
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Truda OZ
۲
۱
FC Tver
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
inprogress
۱۷:۳۰
  Cambodia Premier League
Prey Veng
۱
۴
Visakha FC
Finished
۱۲:۳۰
Angkor Tiger
۰
۱
Naga World FC
Finished
۱۲:۳۰
Tiffy Army
۲
۲
ISI Dangkor Senchey FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Geestemunde
۳
۲
TuS Komet Arsten
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۰
۰
Gold Coast United U23
Cancelled
۱۲:۱۵
  Germany Oberliga Niedersachsen
VFL Oldenburg
۲
۱
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۱:۴۵
U.L.M. Wolfsburg
۱
۲
TUS Bersenbruck
inprogress
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
-
-
VfV Borussia 06 Hildesheim
inprogress
۱۶:۳۰
  Romania Liga IV
CSC Avantul Maneciu
۱
۰
CSO Comarnic
Finished
۱۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Los Cabos United
-
-
Mexicali FC
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۰
۰
Maitland FC Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  Brazil Campeonato Rondoniense
Uniao Cacoalense RO
-
-
Ji-Parana
Finished
۰۲:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV River Plate
۱
۶
SV Dakota
Finished
۰۲:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Rayo Vallecano U19
۱
۰
Real Valladolid U19
Finished
۱۴:۳۰
Leganes U19
۰
۰
Internacional de la Amistad U19
inprogress
۱۸:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۲
۲
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
  Mozambique Mocambola
Costa Do Sol
۲
۲
Black Bulls Maputo
inprogress
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۱
Orijent 1919
Finished
۱۶:۲۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Siegburger SV 04
۰
۱
Eintracht Hohkeppel
inprogress
۱۶:۳۰
SSG Bergisch Gladbach
-
-
Hennef 05
inprogress
۱۶:۳۰
SpVg Frechen 20
۰
۰
Bonner SC
inprogress
۱۶:۴۵
VfL Vichttal
-
-
TuS BW Konigsdorf
inprogress
۱۷:۰۰
Fortuna Koln II
۱
۰
Germania Teveren
inprogress
۱۷:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
AER Afantou
۰
۱
G.A.S. Ialysos 1948
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۲
۱
1. FCA 04 Darmstadt
inprogress
۱۶:۳۰
FC Astoria Walldorf II
۱
۱
SV Spielberg
inprogress
۱۶:۳۰
  Tanzania First Division
Cosmopolitan FC
۱
۰
Stand United
inprogress
۱۶:۳۰
  San Marino Campionato
AC Libertas
۰
۲
SS Pennarossa
inprogress
۱۶:۳۰
  Cyprus Cyprus Women Cup
Lefkothea Latsion (W)
۲
۰
Aris Limassol (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  England National League - Division One Midlands Women
Loughborough Lightning (W)
۰
۰
Sheffield FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Boldmere St. Michaels (W)
۳
۱
Solihull Moors (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
۲
۰
Sud America
inprogress
۱۶:۳۰
Cerrito CS
۱
۰
Colon FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Regartadaz Tursunzoda
۰
۰
FK Khujand
inprogress
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
KS Kastrioti Kruje
۲
۱
KS Burreli
inprogress
۱۶:۳۰
FK Vora
۲
۰
Tomori Berat
inprogress
۱۶:۳۰
KS Lushnja
۱
۰
KS Besa Kevaje
inprogress
۱۶:۳۰
KS Flamurtari Vlore
۲
۱
Af Elbasani
inprogress
۱۶:۳۰
Apolonia Fier
۳
۰
KS Bylis Ballsh
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
DJK Adler Union Frintrop
-
-
VfB Homberg
inprogress
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۱
۳
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۱۶:۳۰
Sonsbeck
-
-
SF Hamborn 07
inprogress
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۲
۱
TVD Velbert
inprogress
۱۶:۳۰
Mulheimer FC 97
۰
۱
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۷:۰۰
TSV Meerbusch
۳
۰
KFC Uerdingen 05
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
ASD Gladiator 1924
۰
۱
Atletico Uri
Finished
۱۶:۰۰
ASG Nocerina 1910
۲
۰
Sassari Calcio Latte Dolce
Finished
۱۶:۰۰
Virtus Flaminia
۲
۱
SS Cassino
inprogress
۱۶:۳۰
COS Sarrabus Ogliastra
۱
۰
San Marzano Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Trastevere Calcio ASD
۱
۲
Ischia Isolaverde
inprogress
۱۶:۳۰
  Faroe Islands Faroe Islands League Women
HB Torshavn (W)
۰
۲
KI Klaksvik (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Norway U19 Cup
Oppsal IF U19
۱
۳
Nordstrand U19
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga 2 Women
Vulpitele Galbene Roman (W)
۱
۲
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۵:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۴
۲
Cardiff City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Billericay Town FC (W)
۱
۱
Plymouth Argyle (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Hashtag United (W)
۰
۰
Chatham Town (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Russia Premier League Women
Krasnodar FK (W)
۲
۱
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
۴
۰
Volos NPS U19
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Elitettan Women
IFK Kalmar (W)
۰
۰
Malmo FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Lidkopings FK (W)
-
-
Sundsvall (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia U19 League
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۳
Kustosija U19
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Talasgucu Belediyespor
۲
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۵:۳۰
Inegol Kafkas Genclikspor
۳
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۵:۳۰
Yeni 52 Orduspor
۳
۳
Kucukcekmece Sinop Spor
Finished
۱۵:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۳
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  Malta Challenge League
Zurrieq
۱
۴
Saint Patrick FC Zabbar
inprogress
۱۵:۳۰
Zejtun Corinthians FC
۰
۱
Swieqi United FC
Finished
۱۵:۳۰
Msida St Joseph FC
۰
۱
Fgura United FC
inprogress
۱۸:۰۰
Luqa SA
۰
۰
St Andrews FC
inprogress
۱۸:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Akhisar Belediye GS
۲
۶
Erbaaspor
Finished
۱۵:۳۰
  Uzbekistan Uzbekistan Cup
Qiziriq FC
۱
۱
FC Bunyodkor
Finished
۱۵:۰۰
Navbahor Namangan
۲
۱
Andijan
Finished
۱۵:۰۰
PFK Dinamo Samarkand
۳
۳
Nasaf Qarshi
Finished
۱۵:۰۰
  Canada Premier League
York United FC
-
-
Forge FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید